Curse of the Werewolves

Windows 8.1 için Korku, Macera ve Bulmaca Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 156 MB
  • Sürüm 1.0
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici Nordcurrent
Windows 8.1 işletim sistemine sahip cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz, eski tozlu odaları bulunan tüyler ürpertici bir konakta büyük annesini bulmaya çalışan Ashley'e yardım etmeye çalışacağınız korku, macera ve bulmaca öğelerini mükemmel bir şekild

Windows 8.1 işletim sistemine sahip cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz, eski tozlu odaları bulunan tüyler ürpertici bir konakta büyük annesini bulmaya çalışan Ashley'e yardım etmeye çalışacağınız korku, macera ve bulmaca öğelerini mükemmel bir şekilde harmanlamayı başaran macera dolu bir bulmaca oyunudur.

Tamamen ücretsiz olarak Windows 8.1 kullanıcılarına sunulan oyunda, Ashley gizemli bir şekilde ortadan kaybolan büyükannesini aramak için puslu mehtaplı ormanlarda macera dolu bir yolculuğa atılır. Bu yolculukta uçurum kenarlarından, okyanusun kıyısından ve antik yolların yankılanan sesleri arasından ilerlemek zorundadır. orkunç engellerle dolu karanlık bir konağın tozlu odalarında büyükannesini aramaya başlar. Ashley'e yardım ederek gizemli olayları aydınlatmalısınız.

Bunun için size verilen görevleri yerine getirmeli ve gizli nesne bulma bulmacalarını çözmelisiniz. Zira aradığınız ipuçları bu bulmacalarda gizli. Ashley'nin büyükannesini bulmak mümkün olacak mı? Kurtadam Laneti karanlık ve kanlı sırları sonsuza kadar gizli mi kalacak? Tüm bu soruların cevapları size bağlı.

Curse of the Werewolves indir